Olympia paneelglas - 200ml - 12 Stuks
- Helder stapelbaar glas
- Volume 20cl
- Dikke en resistente basis
- Set van 12 stuks
€ 8,88 excl. btw
€ 10,74 incl. btw
NIEUW: Log eenvoudig in via "Mijn account" en bestel als zakelijke klant gemakkelijk op rekening.
NIEUW: Log eenvoudig in via "Mijn account" en bestel als zakelijke klant gemakkelijk op rekening.
€ 8,88 excl. btw
€ 10,74 incl. btw
Plaats uw artikel in het winkelwagentje
Kies Hokodo as betaalmethode tijdens het afrekenen
Betaal 14 dagen later Geen verborgen kosten, geen rente
Met zijn dikke basis en platte bodem is dit heldere glas sterk en duurzaam. Dit heldere glas is een perfect gebruiksvoorwerp voor ontbijtbuffetten of bars. Het kleine volume van 20 cl maakt een gemakkelijke controle van de porties mogelijk en is ideaal voor de kindertafel.
Het gefacetteerde ontwerp geeft het een klassieke uitstraling die gemakkelijk in uw inrichting past en een goede grip mogelijk maakt.
Helder gehard glas is stapelbaar om ruimte te besparen en is ideaal voor zwaar gebruik in een horecagelegenheid of kantine.
Onze Olympia drinkglazen zijn er in verschillende maten en kan worden gebruikt voor vruchtensap of water.
Bekijk ons assortiment drinkglazen!
Conditie: | Nieuw |
---|---|
Hoogte (mm): | 93 |
Diameter (mm): | 75 |
Materiaal: | glas |
Volume bruto (L): | 0.2 |
---|---|
Gewicht van artikel (kg): | 2.68 |
Inhoud glas (cl): | 20 |
Te gebruiken voor: | Juice |
Gerelateerde producten
1-3 werkdagen
€ 2.247,68 incl. btw
1-3 werkdagen
€ 581,85 incl. btw
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...